O NÁS

Naše společnost byla založena v roce 1999 Zemědělsko-obchodním družstvem Lomnice nad Popelkou. Sídlo firmy se nachází na severovýchodním okraji města Lomnice nad Popelkou, odkud je za příznivého počasí nádherný výhled na panorama Krkonoš.

Zabýváme se především zemědělskou výrobou v bramborářské výrobní oblasti nedaleko okresního města Semily. V živočišné výrobě, která je naší nosnou aktivitou, se zaměřujeme na výrobu mléka a odchov zástavových zvířat. V našich stájích se nachází okolo 850 dojnic včetně dalších cca 1800 kusů skotu v ostatních kategoriích včetně mladého skotu, který odchováváme  několika obchodním partnerům. V současné době obhospodařujeme cca 1700 ha orné půdy a cca 900 ha travních porostů. V rostlinné výrobě se zabýváme především pěstováním obilovin, řepky, máku a brambor, které doplňují plochy pícnin a silážní kukuřice potřebné pro zajištění dostatečného a kvalitního krmení pro náš rozsáhlý chov hospodářských zvířat.

Naše společnost se zaměřuje též na řadu nezemědělských činností. Jedná se především o prodej pohonných hmot včetně zajištění možnosti tankování CNG ve spolupráci se společností E.ON, prodej náhradních dílů, o služby v oblasti technických plynů, opravářské a klempířské práce. Dále zajišťujeme prodej a servis dojení a chlazení včetně stájového příslušenství,  kde spolupracujeme nebo jsme autorizovanou servisní organizací společnosti Farmtec a.s. a řady dalších. Provádíme i opravy zemědělských, komunálních a ostatních typů strojů včetně zakázkové výroby.

Od roku 2006  působíme jako regionální prodejce zemědělské techniky společnosti TOPAGRI (především finských traktorů Valtra a techniky značky KUHN) a sortimentu závěsných strojů společnosti Kverneland  Group. Tuto obchodní aktivitu jsme následně rozšířili i o prodej náhradních dílů a pneumatik na většinu dalších zemědělských strojů, prodávaných v naší republice, včetně nabídky ostatního spotřebního materiálu jako jsou senážní vaky a plachty, sítě a další podobné zboží.

 Linka U

HLEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Aktuálně poptáváme zájemce v oboru opravář, svářeč a agronom / technik rostlinné  výroby.

 Zde si můžete stáhnout: Žádost o zaměstnání

vyplněný formulář zašlete na adresu: zc.ecinmolsoeznull@ydzm

 • CENY  PHM
  Natural 95: 32,90 Kč
  Nafta: 32,90 Kč

   

ZEOS LOMNICE a.s.

Aktuality

 • PRODEJ BALENÝCH BRAMBOR A CIBULE

  12.9.2019

  Společnost ZEOS LOMNICE a.s. nabízí těm zákazníkům, kteří se letos nezúčastnili našeho tradičního samosběru brambor, balené tříděné brambory a cibuli… Více zde… 

 • SAMOSBĚR BRAMBOR 2019

  2.9.2019

  Společnost ZEOS LOMNICE a.s. letos opět pořádá již tradiční samosběr brambor na pozemcích u Lomnice nad Popelkou. Zároveň Vám předkládáme… Více zde… 

 • ZEOSÁK 1/2019

  5.8.2019

  Dovolte, abychom Vám představili další vydání našeho firemního časopisu ZEOSÁK. Na jeho obsah se můžete podívat ZDE.

ZEOS LOMNICE a.s. - idatabaze.czZemědělské stroje a zemědělská technika - idatabaze.cz

Archiv