O NÁS

Naše společnost byla založena v roce 1999 Zemědělsko-obchodním družstvem Lomnice nad Popelkou. Sídlo firmy se nachází na severovýchodním okraji města Lomnice nad Popelkou, odkud je za příznivého počasí nádherný výhled na panorama Krkonoš.

Zabýváme se především zemědělskou výrobou v bramborářské výrobní oblasti nedaleko okresního města Semily. V živočišné výrobě, která je naší nosnou aktivitou, se zaměřujeme na výrobu mléka a odchov zástavových zvířat. V našich stájích se nachází okolo 900 dojnic včetně dalších cca 1800 kusů skotu v ostatních kategoriích. V současné době obhospodařujeme 1700 ha orné půdy a cca 900 ha travních porostů. V rostlinné výrobě se zabýváme především pěstováním obilovin, řepky, máku a brambor, které doplňují plochy pícnin a silážní kukuřice potřebné pro zajištění dostatečného a kvalitního krmení pro náš rozsáhlý chov zvířat.

Naše společnost se zaměřuje též na řadu nezemědělských činností. Jedná se především o prodej pohonných hmot, náhradních dílů, o služby v oblasti technických plynů, opravářské a klempířské práce. Dále zajišťujeme prodej a servis dojení a stájového příslušenství,  kde  spolupracujeme nebo jsme autorizovanými servisními organizacemi společností Farmtec, DeLaval a  Westfalia Surge. Provádíme i opravy zemědělských, komunálních a ostatních typů strojů.

Od roku 2006  působíme jako regionální prodejce zemědělské techniky společnosti TOPAGRI (především finských traktorů Valtra a techniky značky KUHN) a sortimentu závěsných strojů společnosti Kverneland  Group. Tuto obchodní aktivitu jsme následně rozšířili i o prodej náhradních dílů na většinu dalších zemědělských strojů, prodávaných v naší republice, včetně nabídky ostatního spotřebního materiálu jako jsou senážní vaky a plachty, sítě a další podobné zboží.

 Linka U

HLEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

 Zde si můžete stáhnout: Žádost o zaměstnání

vyplněný formulář zašlete na adresu: zc.ecinmolsoeznull@ydzm

 • CENY  PHM
  Natural 95: 30,90 Kč
  Nafta: 31,90 Kč

   

ZEOS LOMNICE a.s.

Aktuality

 • PF 2019

  14.12.2018

 • SAMOSBĚR BRAMBOR 2018

  23.8.2018

  Společnost ZEOS LOMNICE a.s. letos opět pořádá již tradiční samosběr brambor znovu na pozemcích u Nové Vsi nad Popelkou. Zároveň… Více zde… 

 • ZEOSÁK 1/2018

  17.5.2018

  Na další číslo firemního časopisu se můžete podívat zde: Zeosak_1_2018

ZEOS LOMNICE a.s. - idatabaze.czZemědělské stroje a zemědělská technika - idatabaze.cz

Archiv