SLUŽBY ZEMĚDĚLCŮM

Skladování:

Položka „skladování“ v sobě obsahuje  uskladnění zboží (obilovin) ve  skladech společnosti a ošetření obilovin po dobu skladování. Laboratorní rozbor při naskladnění. Naše společnost disponuje celkovou skladovací kapacitou cca 7.500 tun a stále buduje nové sklady.

Čistění obilovin a olejnin

Operace v sobě zahrnuje cyklus přetočení obilovin přes čističku při použití vhodných sít podle druhu znečistění. Opakované čistění je prováděno při extrémně vysokém znečistění, nebo když obilovina obsahuje těžko čistitelné nečistoty a příměsi jako např. svízel apod. Hmotnostní úbytek je vyjádřen v % při převzetí s přepočtem na čistou hmotnost.

Sušení obilovin a olejnin

Sušení zahrnuje odsušení zboží na minimálně normovanou úroveň vlhkosti dle ČSN. Vlhkost při příjmu obilovin je stanovena laboratorním rozborem a celková hmotnost bude snížena o % odsušené vlhkosti. Ceník čištění a sušení pro rok 2014 zde….

Zajistíme vlastní dopravu volně ložených nebo pytlovaných směsí, komponentů, komodit.

Služby laboratoře

Laboratoř provádí hodnocení kvalitativních parametrů naskladněných komodit a používá moderní schválené technické vybavení.

Zahrnuje: vstupní kontrolu zboží (komodit), průběžnou kontrolu, rozbory a hodnocení obilovin pro zemědělce.

Jednotlivá stanovení: % vlhkost, objemová hmotnost, stanovení příměsí a nečistot, porostlost, poškození zrn, plísně a sněti.

Všechny používané přístroje a váhy jsou cejchované a kontrolované.

Linka U

KONTAKT: 481 672 996, 725 904 762, e-mail: zc.ecinmolsoeznull@dohcbo

 

 • CENY  PHM
  Natural 95: 32,90 Kč
  Nafta: 32,30 Kč

   

ZEOS LOMNICE a.s.

Aktuality

 • PRODEJ BALENÝCH BRAMBOR A CIBULE

  12.9.2019

  Společnost ZEOS LOMNICE a.s. nabízí těm zákazníkům, kteří se letos nezúčastnili našeho tradičního samosběru brambor, balené tříděné brambory a cibuli… Více zde… 

 • SAMOSBĚR BRAMBOR 2019

  2.9.2019

  Společnost ZEOS LOMNICE a.s. letos opět pořádá již tradiční samosběr brambor na pozemcích u Lomnice nad Popelkou. Zároveň Vám předkládáme… Více zde… 

 • ZEOSÁK 1/2019

  5.8.2019

  Dovolte, abychom Vám představili další vydání našeho firemního časopisu ZEOSÁK. Na jeho obsah se můžete podívat ZDE.

ZEOS LOMNICE a.s. - idatabaze.czZemědělské stroje a zemědělská technika - idatabaze.cz

Archiv