O NÁS

Naše společnost byla založena v roce 1999 Zemědělsko-obchodním družstvem Lomnice nad Popelkou. Sídlo firmy se nachází na severovýchodním okraji města Lomnice nad Popelkou, odkud je za příznivého počasí nádherný výhled na panorama Krkonoš.

Zabýváme se především zemědělskou výrobou v bramborářské výrobní oblasti nedaleko okresního města Semily. V živočišné výrobě, která je naší nosnou aktivitou, se zaměřujeme na výrobu mléka a odchov zástavových zvířat. V našich stájích se nachází okolo 850 dojnic včetně dalších cca 1700 kusů skotu v ostatních kategoriích včetně mladého skotu, který odchováváme několika obchodním partnerům. V současné době obhospodařujeme cca 1700 ha orné půdy a cca 800 ha travních porostů. V rostlinné výrobě se zabýváme především pěstováním obilovin, řepky, máku a brambor, které doplňují plochy pícnin a silážní kukuřice potřebné pro zajištění dostatečného a kvalitního krmení pro náš rozsáhlý chov hospodářských zvířat.

FOTOGALERIE VIZ ZDE

PROVOZNÍ VIDEA VIZ ZDE

Naše společnost se zaměřuje též na řadu nezemědělských činností. Jedná se především o prodej pohonných hmot včetně zajištění možnosti tankování CNG ve spolupráci se společností E.ON, prodej náhradních dílů, o služby v oblasti technických plynů, opravářské a klempířské práce. V roce 2021 jsme pak uvedli do provozu prodejnu hospodářských potřeb.  Dále zajišťujeme prodej a servis dojení a chlazení včetně stájového příslušenství,  kde spolupracujeme nebo jsme autorizovanou servisní organizací společnosti Farmtec a.s. a řady dalších. Provádíme i opravy zemědělských, komunálních a ostatních typů strojů včetně zakázkové výroby.

Od roku 2006  působíme jako regionální prodejce zemědělské techniky společnosti TOPAGRI (především finských traktorů VALTRA včetně lesní techniky), strojů značky KUHN a sortimentu závěsných strojů společnosti Kverneland  Group. Tuto obchodní aktivitu jsme následně rozšířili i o prodej náhradních dílů a pneumatik na většinu dalších zemědělských strojů, prodávaných v naší republice, včetně nabídky ostatního spotřebního materiálu jako jsou senážní vaky a plachty, sítě a další podobné zboží.

 

Linka U

HLEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

 Zde si můžete stáhnout: Žádost o zaměstnání

vyplněný formulář zašlete na adresu: zc.ecinmolsoeznull@ydzm

 • CENY  PHM
  Natural 95: 38,90 Kč
  Nafta: 36,90 Kč

ZEOS LOMNICE a.s.

Aktuality

 • OSEV 2024

  13.5.2024

  Tak máme zaseto. Níže můžete posoudit strukturu našeho letošního osevu na orné půdě ...

 • PF 2024

  18.12.2023

 • VYHODNOCENÍ CHOVATELŮ 2023

  24.11.2023

  Jako každý rok proběhlo i letos v poslední dekádě listopadu vyhodnocení chovatelů dojnic hospodařících v naší oblasti a využívajících služby plemenářské společnosti… Více zde… 

ZEOS LOMNICE a.s. - idatabaze.czZemědělské stroje a zemědělská technika - idatabaze.cz

Archiv