DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

V pátek 9. srpna 2013 proběhl na provozu živočišné výroby Rváčov od 10 hodin tzv. „Den otevřených dveří“. Naše zemědělská společnost ZEOS LOMNICE a.s. zde představila odborné i laické veřejnosti po dvanácti měsících intenzivní výstavby svůj další dokončený nový kravín. Stavba projektovaná pro 340 ks dojnic a 20 ks VBJ upoutala přítomné svou velikostí, technologickým vybavením a především precizním provedením. Mezi návštěvníky jsme mohli spatřit nejen zemědělce z Libereckého a Královehradeckého kraje, ale i zástupce okolních obcí a představitele většiny společností, které se na realizaci tohoto projektu podílely. Pozvání přijal i náměstek hejtmana Libereckého kraje pan Josef Jadrný a ředitel Liberecké pobočky Komerční banky pan Maličkay, která tento projekt spolufinancovala.

Článek k tomuto tématu v odborném časopisu „NÁŠ CHOV“.

Linka U

Pro automatickou prezentaci fotografií klikněte na níže uvedený odkaz v závorce. Pro ukončení prezentace kliknutí opakujte.

 • CENY  PHM
  Natural 95: 38,90 Kč
  Nafta: 36,90 Kč

ZEOS LOMNICE a.s.
Aktuality
 • OSEV 2024

  13.5.2024

  Tak máme zaseto. Níže můžete posoudit strukturu našeho letošního osevu na orné půdě ...

 • PF 2024

  18.12.2023

 • VYHODNOCENÍ CHOVATELŮ 2023

  24.11.2023

  Jako každý rok proběhlo i letos v poslední dekádě listopadu vyhodnocení chovatelů dojnic hospodařících v naší oblasti a využívajících služby plemenářské společnosti… Více zde… 

ZEOS LOMNICE a.s. - idatabaze.czZemědělské stroje a zemědělská technika - idatabaze.cz
Archiv