Služby – SERVIS KLIMATIZACÍ

Vzhledem k přibývajícímu počtu zemědělských strojů s instalovanou klimatizací jsme zakoupili zařízení pro plnění klimatizací značky Valeo. Jsme schopni přijet až k Vám, zkontrolovat a doplnit Vaši klimatizaci. Věděli jste, že v jejím systému je dehydrátor, který se má nejdéle jednou za tři roky vyměnit? Dehydrátor je nádoba, která svým tvarem připomíná filtr. V něm se pak zachycuje zkondenzovaná voda. Když je tento dehydrátor nasycen a tím pádem neplní svou funkci, zůstává voda v klimatizačním systému. Nejen že je největším zlem pro Vaši klimatizaci, ale jejím smícháním s olejem a chladivem vzniká agresivní kyselina. Ta pak následně dokáže zničit důležité součástky v celém chladicím systému.

Jednou ročně by se měla pravidelně provádět kontrola klimatizačního systému. Z něho se odsaje starý olej a doplní nový včetně chladicí kapaliny. Zapáchá vám klimatizace? Na přání Vám uděláme dezinfekci klimatizace a tím i odstraníme nežádoucí zápach. Samozřejmě to bude něco stát. Většina z nás ráda vymění několik korun za to, že ho klimatizace nenechá na holičkách při 30 stupních Celsia. U osobního auta si můžete otevřít okénko. Co ale otevřít v kombajnu, řezačce, traktoru, který jezdí v prašném prostředí po poli?

Pokud jsme Vás zaujali a máte o tuto službu zájem, kontaktujte prosím našeho pracovníka. Ten Vám dle svých možností zodpoví Vaše případné dotazy. 

  Radek Fejfar    mobil: 602 496 300, tel: 481 672 994

e-mail: zc.ecinmolsoeznull@rafjef.kedar

 

 • CENY  PHM
  Natural 95: 38,30 Kč
  Nafta: 36,50 Kč

ZEOS LOMNICE a.s.

Aktuality

 • OSEV 2024

  13.5.2024

  Tak máme zaseto. Níže můžete posoudit strukturu našeho letošního osevu na orné půdě ...

 • PF 2024

  18.12.2023

 • VYHODNOCENÍ CHOVATELŮ 2023

  24.11.2023

  Jako každý rok proběhlo i letos v poslední dekádě listopadu vyhodnocení chovatelů dojnic hospodařících v naší oblasti a využívajících služby plemenářské společnosti… Více zde… 

ZEOS LOMNICE a.s. - idatabaze.czZemědělské stroje a zemědělská technika - idatabaze.cz

Archiv